Seyahat Blog

Orta Boy Valiz Fiyatları ve Özellikleri

9k=

Orta boy valizler hem sık seyahat eden hem de seyahatleri sırasında orta seviyede eşyası olan kişiler için idealdir. Genel olarak bakıldığında 2-3 günlük seyahatlerde bazen küçük veya kabin boy valizler yetersiz kalabilmektedir. Bu durumlarda büyük boylar fazla büyük ve ayrıca kullanışsız olacağı için ideal olarak orta boy valizler tercih edilmektedir. Farklı kullanım alanlarına göre olan bu valizlerin ölçüleri uçaklar için de uygundur. Bu bakımdan da birkaç günlük seyahatlerinde insanlar genel olarak orta boy valizleri tercih etmektedir.

Orta Boy Valiz Ölçüleri

Orta boy valiz ölçüleri Y69 x D45 x G25 cm olmakta ve genel kapasitesine bakıldığında ise 77 litreye kadar ürün almaktadır. Bu ölçüler hem insanların seyahatlerinde yanlarında taşımalarını zorlaştırmamakta hem de aynı zamanda çok fazla yer kaplamamaktadır. Kısa süreli seyahatlerde genel de küçük boy valizler tercih edilse de bazen bu valizlerin kapasiteleri yetersiz kalmaktadır. Bu da seyahatte yanınıza almanız gereken eşyalarınız için sıkıntı olmaktadır. Ayrıca küçük valizlere çok fazla eşya sıkıştırıldığında içinde kırılacak veya zarar görecek eşyalarınız varsa bunlar zarar görecektir.

Orta Boy Valiz Hangi Durumda Kullanılır?

Orta boy valizler birçok durumda tercih edilebilen çok yönlü ürünlerdir. Zaten bundan kaynaklı olarak kullanımında büyük avantajlar ortaya çıkmaktadır. Orta boy valizlerin tercih edildiği durumlar şöyledir;

  • Orta boy valizler kısa süreli gidilen tatillerde eşya sayısının daha fazla olması durumunda tercih edilebilir.
  • Büyük boy valizleri kontrol etmek zor olduğundan kabin boy valizle birlikte bir tane orta boy valiz kullanılabilir.
  • Küçük boy valizlerin yanında çanta veya farklı bir ürün almak yerine orta boy valizler tercih edilebilir.
  • Havayolu ile seyahat edecekseniz büyük valizler her zaman sıkıntılıdır. Bu yüzden de orta boy çok daha uygundur.

Orta Boy Valiz Satın Almak

Orta boy valiz fiyatları büyük valize oranla daha uygun ve daha ulaşılabilirdir. Bu yüzden eğer seyahatlerinizde eşyalarınızın sığabileceği kapasitede ise büyük boy valizlere yüksek ücret ödemektense bu ürünü satın alabilirsiniz. Orta boy valizler birçok yerde kolaylıkla bulabileceğiniz etkili ve işlevsel ürünlerdir.

Kraftx orta boy valiz modellerini incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.