668 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

 


Araç Üstü Port bagaj

Araç üstü Port bagaj kavramı, var olan bagajınızdan neredeyse bir o kadar daha fazla hacim sağlayabilecek, arabanıza rahatlıkla ekleyebileceğiniz ekstra bir araç sistemidir. Araç üstü portbagaj aracınıza kolayca monte edilerek, arabanın var olan hacmini çok daha arttırabilir, böylelikle çıkacağınız yolculukta eşyalar konusunda size harika bir yolculuk konforu sağlayabilir.


Port bagaj Nedir?

Aracınızda ekstra bir alan sağlayan bir üründür. ABS plastik maddesiyle yapılan portbagaj, sağlam, dayanıklı bir o kadar da güvenlidir. Aracınızda fazladan yer kapasitesi oluşturarak hayatınızı kolaylaştırabilen ve sizlere yardımcı bir aksesuarlardır.


Port bagaj Modelleri ve Fiyatları

Portbagaj seçimi yaparken karşımıza boyut, fiyat, renk ve üretim yerleri gibi her bütçeye ve zevke uygun farklı seçenekler çıktığını görebiliriz.  Yerli üretim portbagajlar genellikle ithal portbagajlara göre fiyatları daha uygundur. Port bagaj fiyatları kaç litre olduklarına göre değişebiliyor.


Port bagaj Montajı

İlk olarak taşıyıcı barların (ara atkı) güvenli ve sağlam olduğundan emin olunmalı. Taşıyıcı barlar sağlam ve dayanıklı olmazsa yolculuk esnasında port bagajlar bu barların üzerine monte edileceği için portbagajları sağlam şekilde koruyamayabilirler. İkinci olarak ürünün içerisinden çıkan 4 adet montaj aparatları ( kelepçeler ) sayesinde tavanda bulunan barlarla birlikte bagajın içerisindeki barlara bağlanarak monte işlemi kolayca gerçekleştirilir.